6.10.2017 - Bakalářské promoce

Cena Siemens – Werner von Siemens Excellence Award 2011

Werner von Siemens Excellence Award 2011Společnost Siemens a Fórum průmyslu a VŠ vyhlašuje 14. ročník soutěže o nejlepší diplomové, doktorské a výzkumné práce „Cena Siemens – Werner von Siemens Excellence Award 2011“. Do soutěže je možné přihlásit práce, které jsou zpracovávány v technických nebo technicko-ekonomických oborech včetně IT. Záštitu nad soutěží převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstvo průmyslu a obchodu. Pro přihlášení do soutěže stačí vyplnit přihlášku dle kategorie soutěže, přiložit jeden výtisk Vaší práce (po skončení soutěže bude vrácen), CD s elektronickou verzí práce. Další informace najdete na stránkách www.siemens.cz/cenasiemens. Uzávěrka soutěže je 3. listopadu 2011.   Cena je spojena s finanční odměnou a uděluje se v kategoriích:
  • 3x diplomová práce, odměna 15 000 Kč
  • 3x doktorská práce, odměna 20 000 Kč
  • 2x bakalářská, diplomová či doktorská práce zpracovávaná ve společnosti Siemens, odměna 15 000 Kč
O vítězích rozhoduje nezávislá porota složená ze zástupců zúčastněných škol. V případě dotazů se neváhejte obrátit na: