6.10.2017 - Bakalářské promoce

Intenzivní dvoudenní školení IBM Cognos pro studenty KIT 24.-25.11.2016

Ve spolupráci se společností Dolphin consulting si dovolujeme studentům KIT zdarma nabídnout intenzivní dvoudenní školení IBM Cognos. Jedná se o školení, které je určeno vývojářům reportů v IBM Cognos Report Studio pokrývající základy tvorby reportů nad relačními daty. Účastníci získají znalosti orientace ve vývojovém prostředí IBM Cognos, práce s tabulkami a grafy, parametrizace reportů, aplikace filtrů, vytváření vlastních proměnných a používání dalších funkcí potřebných pro vývoj profesionálních reportů. Protože se jedná o účast na standardním komerčním školení, je kapacita pro studenty omezená na 4 místa. V případě zájmu prosíme pošlete své CV a důvod, proč se chcete zúčastnit, na e-mail martin.potancok@vse.cz a tomas.cirkovsky@dolphinconsulting.cz. Do 10.11. Vám potvrdíme účast a pošleme podrobnější informace o místě konání. Podmínkou účasti na školení jsou úspěšně ukončené nebo právě studované kurzy Business Intelligence a Databáze.