Termíny státní závěrečné zkoušky z vedlejší specializace 4VS

Aby se student mohl přihlásit na konkrétní termín státní zkoušky z vedlejší specializace, musí si zapsat kurz odpovídající státní zkoušce. Název a ident státní zkoušky pro tuto vedlejší specializaci je uveden v tabulce.
Kód Název předmětu Ústav Garant
4VS Státní zkouška z vedlejší specializace KIT J.Pour
Termíny pro konání státní zkoušky z vedlejší specializace: Termíny státní zkoušky z vedlejší specializace 4VS budou v akademickém roce 2016/2017 v těchto termínech:
  • 23.1. - 2.2. 2017
  • 1.6. - 9.6. 2017
  • 12.6 - 23.6. 2017
Konkrétní termíny na únor budou v ISISu vypsány nejpozději 8.1. 2017. Konkrétní termíny na červen budou v ISISu vypsány nejpozději 10.5.2017. Přihlašování bude probíhat prostřednictvím ISISu, studenti se budou moct přihlásit/odhlásit nejpozději 10 dní před konáním zkoušky. Státní zkoušku může student absolvovat pouze pokud má od své studijní referentky potvrzený registrační list (potvrzení, že absolvoval všechny studijní povinnosti v rámci vedlejší specializace). V případě, že chcete v daném semestru skládat státní zkoušku z vedlejší specializace, zapište si kurz této zkoušky. Podle počtu zapsaných studentů se bude řídit počet vypsaných termínů.