Termíny státní závěrečné zkoušky z vedlejší specializace 4KS

Aby se student mohl přihlásit na konkrétní termín státní zkoušky z vedlejší specializace, musí si zapsat kurz odpovídající státní zkoušce. Název a ident státní zkoušky pro tuto vedlejší specializaci je:

4KS Státní zkouška z vedlejší specializace Řízení kvality softwaru

Termíny státní zkoušky z vedlejší specializace 4KS budou v akademickém roce 2017/2018 v těchto termínech:

• 24.1. - 2.2. 2018
  • 28.5. - 8.6. 2018
  • 11.6 - 21.6. 2018

Konkrétní termíny na leden budou v InSISu vypsány nejpozději 8.1.2018.  Konkrétní termíny na červen budou v InSISu vypsány nejpozději 10.5.2018. Přihlašování bude probíhat prostřednictvím InSISu, studenti se budou moci přihlásit/odhlásit nejpozději 10 dní před konáním zkoušky. Státní zkoušku může student absolvovat pouze pokud má od své studijní referentky potvrzený registrační list (potvrzení, že absolvoval všechny studijní povinnosti v rámci vedlejší specializace). V případě, že chcete v daném semestru skládat státní zkoušku z vedlejší specializace, zapište si kurz této zkoušky. Podle počtu zapsaných studentů se bude řídit počet vypsaných termínů.