10.11.2017 15:00 - Doktorské promoce

Staňte se školiteli systému státní pokladny [Akce skončila]

Akce již skončila.   V souvislosti se zprovozňováním systému státní pokladny do provozu bude probíhat od konce září 2011 do ledna 2013 školení státních zaměstnanců. Pro tuto příležitost hledá společnost IBM Česká republika cca 5 studentů, kteří by se chtěli tohoto školení účastnit jako školitelé. Před samotným školením budou studenti řádně vyškoleni jednak na Jednotnou metodiku školení (didaktické přístupy) a jednak na odbornou část (základní orientace v systému SAP a veřejné finance). Tým studentů by fungoval jako záložní tým školitelů a k jejich zapojování by docházelo v nepravidelných vlnách po celou dobu plánovaného školení. Studenti tím získají nejen zajímavou praxi, ale i orientaci ve fungování státních financí a v systému SAP.

Požadavky:

• ukončený bakalářský program
  • započatý magisterský program (ideálně 4. - 5. rok od započetí studia na VŠ)
  • výborné prezentační dovednosti
  • výbornou znalost spisovného českého jazyka
  • zkušenosti se školením dospělých (skupiny nad 5 lidí)
  • znalost základních termínů z účetnictví a finanční oblasti
  • základní znalost SAP systému výhodou (uživatelská zkušenost atd.)

Nabízíme:

• nadstandardní ohodnocení
  • možnost potvrzení praxe
  • získání znalostí z oblasti státních financí
  • získání znalostí z oblasti SAP
Prosím zasílejte své životopisy s krátkým úvodem na emailovou adresu: martina.lebedova@seznam.cz V případě dalších dotazů se obracejte na Mgr. M. Lebedovou, tel. +420 731 435 628