Termíny

25.4.2018 09:30 - Data Festival

-

Více... »


WordPress Academy

To, že vytvořit zajímavou a přitom líbivou stránku není dnes doménou jen šikovných kódérů a skriptařů, je poměrně známá informace, ale co si to vyzkoušet na vlastní kůži? Existuje spousta platforem, pomocí nichž může být z každého webmaster během okamžiku, ale díky WordPressu, který je nejrozšířenější plarformou, zvládne vytvořit stránku opravdu kdokoli. Pod vedením zkušených lektorů, jenž poradí, jakých chyb se vyvařovat, a prozradí, jaké triky se dají využít, je učení se nejen přínosné, ale taky zajímavé.

Právě proto je zde WordPress Academy powered by Brilo, která se koná tento rok poprvé ve spolupráci Vysoké školy ekonomické v Praze, MSD, iListu, studentského spolku 4FIS a společnosti Brilo a provede zájemce od založení stránek a nastavení příjemného front-endu až po instalaci pluginů a zabezpečení stránky. Své práce budou následně prezentovat porotě, která vybere tu nejlepší.

Od února do května se studenti akademie budou vídat s lektory od 17.00 do 20.30 v učebně NB 468, kde jim k zajímavým vědomostem bude kulisou výhled na Prahu, a jako příjemné překvapení si organizátoři akce připravili pro studenty VŠE dárek v podobě volného vstupu do akademie.

Harmonogram:
28.2. Front end
7.3. Vývoj šablon 1. část
14.3. Vývoj šablon 2. část
4.4. Nejpoužívanější pluginy
11.4. Bezpečnost a výkon serveru
2.5. Zakončení a vyhodnocení

Registrace je možná <<zde>>.