Termíny

14.5.2018 10:00 - Zkouškové období LS 2017/2018

-

-

Více... »


Stáž v IBM SWG Praha

Související aktivity

IBM Academic Internship zve zájemce z řad studentů k výběrovému řízení do stážového programu, ve kterém se otevírájí následující pozice (další budou otevřeny v blízké době):

Pokud máte zájem o přihlášení, zašlete nám své CV (ideálně i s fotkou) s motivačním dopisem na email university@cz.ibm.com a vyplňte naši online přihlášku.

Aktuální informace o nových pozicích můžete sledovat na naší Facebook stránce s názvem IBM Smart University CZ (adresa: http://www.facebook.com/IBMSmartUniversityCZ). Dále se na této stránce dozvíte něco více o stážích v naší společnosti a také se zde nachází detailní informace ke každé otevřené pozici.

Výběrové řízení bude probíhat ve dvou kolech. První kola se konají do cca 1. poloviny října a jedná se o ústní pohovor. Druhé kolo se koná ve 2. polovině října a úkolem bude připravit krátkou prezentaci na dané téma, případně i zpracovat domácí úkol.

Harmonogram

  • do 1. pol. října 2011 --- 1. kola výběrového řízení
  • 2. pol. října 2011 --- 2. kola výběrového řízení
  • listopad 2011 --- nástup na stáž
  • únor 2012 --- ukončení stáže

Po bližších informacích se můžete ptát na již zmiňované stránce na Facebooku, případně pište dotazy emailem na university@cz.ibm.com.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Jan Louda
University Relations Manager CZ