Hvězdy IT Service Managementu na VŠE

23. ledna
2019

Katedra informačních technologií a itSMF zvou studenty všech vysokých škol, které zajímá IT Service Management,
na seminář se světovými hvězdami ITSM.

Akce proběhne 23. 1. 2019  9:30 – 12:00 v Likešově aule na VŠE v Praze.

• Ivor MacFarlane, respektovaný konzultant, školitel a examinátor ITILu, spoluautor ITILu verzí 1, 2, 3 a ISO 20000, promluví o nových trendech v IT Service Managementu a o očekávaném ITILu verze 4.
  • Paul Wilkinson, mnohaletý praktik ITSM, spoluautor publikací ITILu, je ředitelem společnosti GamingWorks, která učí ITIL, řízení projektů, DevOps či Business-IT Alignment formou simulací. Pohovoří o své slavné karetní hře ABC of ICT a možná bude několik sad hry připraveno i jako odměna pro diskutující.
  • Českou scénu zastupuje Jiří Skála, praktik ITILu, který se účastnil řady implementací ITSM v různých firmách. Jeho přednášky a školení o ITSM jsou v komunitě itSMF oblíbené hlavně pro jeho pragmatický přístup. Bude mluvit o organizačním uspořádání IT v podnicích.

Po těchto vystoupeních proběhne moderovaná panelová diskuze všech tří hvězd se studenty.

Seminář je zdarma a je určen pro studenty vysokých škol. Profesionálové mohou hvězdy vidět na navazující konferenci itSMF.

Pokud chcete přijít, prosím potvrďte účast na facebookové události https://www.facebook.com/events/353438935219975/