Jaké mimosemestrální kurzy Vám pro LS 2021/22 nabízíme?

Katedra si pro Vás na květen 2022 připravila tyto mimosemestrální kurzy:

 • 4IT370 Moderní trendy v informatice (kurz probíhá v angličtině)
  • Large volumes and complexity of data that organizations manage today is challenging traditional approaches to data management. To address such challenges relational databases have introduced a range of advanced features that support the management of complex data objects. More recently, a new generation of non-relational databases known as NoSQL have emerged. NoSQL databases include a diverse collection of products designed to manage large volumes of different types of data using cloud infrastructure. In this 3-day course we discuss the motivation for NoSQL and then cover a range of advanced database techniques with practical demonstrations and hands-on exercises using leading NoSQL databases. The course will be taught by a guest professor from Australia, George Feuerlicht, from 23 to 25 May 2022. Exam will be taken on 27 May 2022.

 • 4IT471 Trendy IS/ICT
  • Speciální třídenní kurs zaměřený na soft skills v oblasti vyjednávání. Cílem kurzu je naučit se základní teorii vyjednávání a většinu času ji trénovat v různých situacích a formách. Nástroje, které budou využívány, jsou: The Negotiation Canvas 5, MCM a The Negotiation Cards. V kurzu se bude trénovat zejména Business vyjednávání a poznáte jeho roli a pozici mezi vyjednáváním diplomatickým a krizovým. Do kurzu mohou zavítat různí hosté, mezi nimi i přední světoví vyjednavači.

   Naučíte se:

   1. připravit se na vyjednávání s pomocí Negotiation Canvas 5: posoudit situaci “když nedojde k dohodě”,
    stanovit si vyjednávací strategii, moment odchodu, sestavit vyjednávací tým a vytvořit seznam požadavků,
   2. získávat informace a tvořit rapport za pomocí povahových profilů, použití barev hlasu dle principů FBI a využití strategické empatie,
   3. uzavírat dohodu, vyřešit překážky v uzavření dohody a dostat se z “bezvýchodné situace”.

   Jde o druhý běh tohoto kursu na VŠE. S prvním během byli jeho účastníci velmi spokojeni, protože jim poskytl podklady pro to, jak vyjednávat se zákazníky, zaměstnavatelem nebo i v osobním životě. Kurs vede expert na tuto problematiku Jan Mexo Řehák. Kurz poběží 19.5., 20.5. a 26.5.2022 vždy 9:15-17:45.

   

  Přihlašování na kurzy KIT prostřednictvím InSIS je již spuštěno, ukončeno bude 13.5.2022,
  kapacity jsou omezené, takže neváhejte a …