Jaké mimosemestrální kurzy Vám aktuálně nabízíme?

Katedra si pro Vás na leden 2021 připravila hned tři mimosemestrální kurzy. V nabídce jsou:

  • 4IT472 Řízení testování softwaru a nástroje pro jeho podporu
    • Výuka předmětu bude zaměřena na praktické používání nástroje Micro Focus ALM Octane při řízení testování softwaru. Výuku povede Jan Kovanic ze společnosti Zelenka & Kovanic, s.r.o. S moderním nástrojem pro řízení testování softwaru se tak budete moci seznámit pod vedením zkušeného odborníka. Výuka proběhne v pěti dnech od 6. 1. 2021 do 12. 1. 2021, a to každý výukový den v čase 9:15-14:30. Zakončení předmětu pak proběhne od 13. 1. 2021 do 15. 1. 2021.

  • 4IT501 Self Service Business Intelligence – přihlašování ukončeno

    • Předmět se zaměřuje na aplikaci Business Analytiky z pohledu Self Service Business Intelligence (BI), tedy nového přístupu BI řešením v reálném prostředí s využitím aktuálních nástrojů. Pokrývá témata od základů Self service Business Intelligence a Busines Intelligence, přes uvedení do problematiky v konkrétních příkladech a jejich řešení ve vybraných technologiích. Hlavním cílem kurzu je propojení teoretických znalostí s praktickou realizací a řešení úloh v aktuálně používaných nástrojích. Kurz povede doc. Maryška z KIT. Výuka proběhne od 20. do 22. 1. 2021 vždy od 9:15 do 17:00.

  • 4IT482 Cloud Computing: Principles a Technology (kurz probíhá v angličtině) – ONLINE – přihlašování ukončeno
    • Cloud computing has emerged recently as the dominant approach for the implementation of information systems with many government and private organizations migrating their entire IT infrastructure to the cloud. Most experts today recognize the benefits of cloud computing that include fast implementation, cost reduction and potential for rapid innovation. However, the fast rate of evolution of cloud technologies and the complexity of managing large-scale cloud environments represent a challenge for organizations making the transition into the cloud. This three-day course aims to provide the attendees with a balanced view of cloud computing covering the basic cloud concepts and terminology and discussing both the benefits and challenges of cloud adoption. The course includes demonstrations and practical hands-on exercises using the AWS (Amazon Web Services) services (MongoDB, PostgreSQL, etc.). The course will be taught by a guest professor from Australia, George Feuerlicht, from 25 to 27 January 2021.

  • Pokud Vám žádný z kurzů nevyhovuje, nebo jste se už do kurzů nevešly nepřehlédněte nabídku zúčastnit se kurzů pořádaných v rámci International Week FIS 2021, kde stále ještě probíhá dodatečná registrace.

Přihlašování na všechny kurzy prostřednictvím InSIS je již otevřené, kapacity jsou omezené, takže neváhejte a …

Jaké mimosemestrální kurzy Vám aktuálně nabízíme?